3 Oever Festival

2022


Fietsen, wandelen en met de boot langs de oever, genietend van muziek, verhalen, theater, beeld, lekker eten en drinken.


In de Gelderse Poort

http://www.eet-lokaal.com
tel:+31316242409

Restaurant Eet-Lokaal is, naast een restaurant waar je lokale producten op de kaart vindt, ook een expositie­ruimte voor regionale kunstenaars. Tijdens de openingsuren kun je vrij­blijvend door de ruimten lopen om kunst te bekijken. Het restaurant heeft twee ruimtes op de begane grond en drie op de eerste verdie­ping. Ruim 50 werken zijn er te be­zichtigen. Elk half jaar wordt er ge­wisseld van kunst en kunstenaars.

Van 1 januari 2018 t/m eind juni 2018 zijn er exposities van fo­tografisch werk van Marlike Poldermans en schilderijen van de overleden kunstenaar Altaf Kramer. Het is zeer divers werk dat op unieke wijze tot een samengestelde expositie is gesmeed.

Restaurant Eet-Lokaal is het per­fecte punt om tijdens je kunstroute een kop koffie, lunch of afsluitend diner te nuttigen.

Maandag en dinsdag gesloten. Overige dagen van 11:37 uur geopend.

Foto's Eet-Lokaal

Klik op de grote foto voor grotere versie.
Je kunt vervolgens van foto naar foto bladeren.

© 2023 3 Oever Festival | Webdesign GELAUFF.COM met dank aan Jet Westbroek en Alie Engelsman