3 Oever Festival

18, 19 en 20 september 2020


Fietsen, wandelen en met de boot langs de oever, genietend van muziek, verhalen, theater, beeld, lekker eten en drinken.


In de Gelderse Poort

3 Oever Festival - Programma

Belangrijke mededeling!

De Pleisterplaats op de Zuidoever, het atelier Marjolijn Rigtering, mag en kan tijdens het festival geen bezoekers ontvangen vanwege een dringend besluit van de Gemeente Berg en Dal.
Het hele programma wordt wel uitgevoerd, maar zonder publiek en enkel met een filmploeg.
De weergave laten we zo snel mogelijk zien op YouTube en deze website.

Dit is het programma van voorstellingen tijdens het 3 Oever Festival.
NB: Gelieve er rekening mee te houden er altijd onvoorziene omstandigheden zijn die er toe kunnen leiden dat er wijzigingen in het programma optreden.

Blokschema zaterdag Blokschema zondag

Locaties,

klik op de speldeknoppen om de artiest(en) te zien.

Voorstellingen

= Herhalende voorstelling, zie de betreffende detailpagina.

Filters:
Oostoever Zuidoever Westoever Atelier Marjoijn Rigtering Heerlijckheid Herwen Piramide aan de Waal Impro Dans Kinderprogramma Muziek Theater Verhalen Workshop Eten en drinken Vrijdag Zaterdag Zondag Poëzie

Feestelijke opening AFGELAST

Vr 19:30 - 22:00 Fort Pannerden

Workshops van theaterschool

Za 9:00 - 16:00 Piramide aan de Waal

Door Ineke de Jongh

Za 10:00 - 18:00 Piramide aan de Waal

Singersongwriter ALLEEN ONLINE

Improvisaties

Za 12:30 - 13:00 Piramide aan de Waal

Muziek uitgaansleven 1700 ALLEEN ONLINE

Klik op de naam voor details.
Doorgehaalde evenementen zijn geannuleerd vanwege een dringend besluit van de Gemeente Berg en Dal.

EvenementBeginEindeLocatie
Henk Reijs zaterdag 11.00 uur 11.15 uur Zicht
Cocky van de Burgt/Marjolijn l’Herminez zaterdag 11.00 uur 11.15 uur Waard van Kekerdom
Henk Reijs zaterdag 12.00 uur 12.15 uur Atelier Janos Bittenbinder
Cocky van de Burgt/Marjolijn l’Herminez zaterdag 12.00 uur 12.15 uur Kulturhûs
oNNo zaterdag 12.30 uur 13.00 uur Landgoed de Brouwketel
Duo Wiel en Marijke zaterdag 13.00 uur 14.00 uur De Leutse Hof
Playing Seriously zaterdag 13.00 uur 14.00 uur Bronsatelier de Jutteakker
Henk Reijs zaterdag 13.00 uur 13.15 uur Waard van Kekerdom
Cocky van de Burgt/Marjolijn l’Herminez zaterdag 13.00 uur 13.15 uur Molenkolk Millingen aan de Rijn
Hans Hamers zaterdag 13.00 uur 14.00 uur Klein kerkje in Angeren
Cocky van de Burgt/Marjolijn l’Herminez zaterdag 14.00 uur 14.15 uur Bruine schuur
Henk Reijs zaterdag 14.30 uur 14.45 uur Atelier Pauline Lutters
Henk Reijs zaterdag 15.00 uur 15.15 uur Afrit naar het Pontje Millingen-Pannerden
Cocky van de Burgt/Marjolijn l’Herminez zaterdag 15.00 uur 15.15 uur LEEF
Duo Wiel en Marijke zaterdag 15.30 uur 16.30 uur Bronsatelier de Jutteakker
Playing Seriously zaterdag 15.30 uur 16.30 uur De Leutse Hof
Hans Hamers zaterdag 15.30 uur 16.30 uur Hervormde Kerk Gendt
oNNo zaterdag 15.30 uur 16.00 uur Klein kerkje in Angeren
Henk Reijs zaterdag 16.00 uur 16.15 uur Atelier Mimi
Cocky van de Burgt/Marjolijn l’Herminez zaterdag 16.00 uur 16.15 uur Zalmkerkje
Mark Söhngen zondag 11.30 uur 11.45 uur Zicht
Eelco Janssen zondag 12.00 uur 12.15 uur Molenkolk Millingen aan de Rijn
Eelco Janssen zondag 12.30 uur 12.45 uur Bruine schuur
Mark Söhngen zondag 12.30 uur 12.45 uur Kerkje van Persingen
oNNo zondag 12.30 uur 13.00 uur Landgoed de Brouwketel
Duo Wiel en Marijke zondag 13.00 uur 14.00 uur Klein kerkje in Angeren
Playing Seriously zondag 13.00 uur 14.00 uur Fort Pannerden
Eelco Janssen zondag 13.00 uur 13.15 uur LEEF
Hans Hamers zondag 13.00 uur 14.00 uur Bronsatelier de Jutteakker
Eelco Janssen zondag 13.45 uur 14.00 uur Zalmkerkje
Mark Söhngen zondag 14.00 uur 14.15 uur Waard van Kekerdom
Eelco Janssen zondag 14.30 uur 14.45 uur Atelier Marjolijn Rigtering
Mark Söhngen zondag 15.00 uur 15.15 uur Molenkolk Millingen aan de Rijn
Duo Wiel en Marijke zondag 15.30 uur 16.30 uur Landgoed de Brouwketel
Playing Seriously zondag 15.30 uur 16.30 uur Klein kerkje in Angeren
Eelco Janssen zondag 15.30 uur 15.45 uur Atelier Pauline Lutters
Hans Hamers zondag 15.30 uur 16.30 uur De Leutse Hof
Mark Söhngen zondag 16.30 uur 17.00 uur Afrit naar het Pontje Millingen-Pannerden

© 2020 3 Oever Festival | Webdesign GELAUFF.COM met dank aan Jet Westbroek en Alie Engelsman