Veraf-wachting
Dansperformance door Danscollectief DON
Veraf-wachting
Over de inhoud:
De dansers gaan de dialoog met elkaar aan alsook met de omgeving. Met als thema: De (on)mogelijkheden van vriendschap: wanneer is het manipulatie, wanneer intieme verbondenheid? De vele mogelijkheden tussen vreemdheid en vertrouwdheid. “Old friends sit on a parkbench like bookends” (Simon & Garfunkel). “People come out of the rain, when you’re strange” (The Doors).
De dansers, zijn:
Maike Stoepker: zij is dansmaker, heeft gewerkt met Dick Hauser en Nathalie Smoor en speelde in “Gaten in de Polder” van locatietheatergroep Traject. Vorig jaar danste ze bij het 3 Oever Festival in “Dijk van een wijf”.
Herman Prüst danst 25 jaar o.a. bij Carla Hamel, werkte mee aan een aantal projecten o.a. de dansfilm Perpetuum Mobile en gaf een paar jaar les in dansexpressie.
Michael Polman is docent dansexpressie en mede-oprichter van WijZijn.Dance waar hij ook diverse dansprojecten mee realiseerde.